UA-15549805-4

Lek.stom. Artur Poleniewicz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Właściciel gabinetu stomatologicznego ActivDent

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale lekarsko-dentystycznym. W 2005 roku ukończyłem studia medyczne. Od 2009r. specjalizowałem się w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku będąc wychowankiem wybitnych postaci z tej dziedziny chirurgii Pana prof. dr hab. med. Adama Włodarkiewicza oraz Pani dr hab. med. Barbary Drogoszewskiej.

W 2018 roku zdałem egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Oprócz pracy w szpitalu jako lekarz, byłem również wieloletnim nauczycielem akademickim w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo –Twarzowej i Stomatologicznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jednocześnie prowadziłem własną działalność, gdzie pracowałem jako lekarz stomatolog oraz chirurg. Współpracuję z wieloma prestiżowymi gabinetami stomatologicznymi jak i większymi klinikami, gdzie konsultuję pacjentów oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne oraz leczenie implantoprotetyczne.

Wieloletnie doświadczenie, własne obserwacje, wnioski, przemyślenia, zaobserwowane błędy jak i zalety pozwoliły mi stworzyć własną autorską praktykę ActivDent. W tym właśnie miejscu pragnę stworzyć placówkę mniejszych rozmiarów, bez przypadkowych osób, gdzie pacjent i jego leczenie jest w moim epicentrum zainteresowania.

Aby zapewnić Pacjentom usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Biorę udział w licznych szkoleniach podyplomowych oraz specjalistycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą w wiodących ośrodkach implantologicznych m.in. w Polsce, Paryżu, Barcelonie, Monachium czy Rzymie.

Moją największą pasją zawodową, jest implantologia, chirurgia stomatologiczna, szczękowo – twarzowa oraz ortognatyczna. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi przeprowadzać najbardziej skomplikowane i złożone zabiegi chirurgiczne oraz implantologiczne w zakresie jamy ustnej.

Do swojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie i nie akceptuję półśrodków. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i zadowolenia pacjenta. Pracuję na zaawansowanym, nowoczesnym sprzęcie, a materiały oraz systemy implantologiczne stosowane podczas leczenia są najwyższej jakości.

Do pacjenta podchodzę w myśl zasady: „Leczę tak, jak sam chciałbym być leczony”. Wiem jak ważne jest zaufanie w gabinecie, dlatego najpierw dokładnie i cierpliwie słucham oczekiwań swoich pacjentów. Następnie wyczerpująco wyjaśniam wszelkie wątpliwości związane z leczeniem. Zabiegi są precyzyjnie planowane w oparciu o tomografię 3D, w którą wyposażony jest nasz gabinet.

Procedury chirurgiczne przeprowadzam w sposób zupełnie bezbolesny, w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pozwala mi to uzyskać piękny i zdrowy uśmiech pacjentów a to daje mi pełną satysfakcję zawodową.

Jak to powiedział kiedyś Walt Disney:

Sposobem na zaczęcie jest skończenie
mówienia i podjęcie działania

Zapraszam do mojej autorskiej praktyki na pierwszą konsultację

– Artur Poleniewicz

 

 

 

Nasz zespół

Agnieszka Pszenna

Z wykształcenia jest elektroradiologiem i dietetykiem. Aktywnie uczestniczyła w procesie powstawania gabinetu ActivDent. Zajmuje się organizacją pracy zespołu, marketingiem, tworzeniem i egzekwowaniem procedur. Jest też odpowiedzialna za obsługę Pacjentów, oraz wykonywanie zdjęć RTG oraz Tomografii Komputerowych.
Wieloletnie doświadczenie, które zgromadziła podczas pracy w największych Klinikach i Gabinetach Stomatologicznych w Trójmieście, pozwalają jej na skupieniu się na potrzebach Pacjentów oraz współpracowników oraz na stałym rozwoju gabinetu.
Liczne kursy i szkolenia z branży stomatologicznej, obsługi pacjenta, a także marketingu w których uczestniczyła powodują, że w naszym gabinecie Pacjent może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. W życiu prywatnym ceni sobie czas w gronie najbliższych, podróże oraz dobre książki.

Czytaj więcej

Aldona Zalewska

Dyplomowana higienistka oraz doświadczona asystentka stomatologiczna. Wieloletnia praca w tym zawodzie pozwala jej na asystowanie na najwyższym poziomie przy zabiegach zarówno ze stomatologii zachowawczej jak i przy zaawansowanych zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych. Z zaangażowaniem i precyzją dba o higienę naszych Pacjentów wykonując zabiegi profilaktyczne oraz wybielania. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy i ludzi.

Czytaj więcej
Tysiące wyleczonych pacjentów
Tysiące zadowolonych pacjentów 
Leczenie bez bólu
Nowoczesny sprzęt
Kompleksowe leczenie
Dogodny dojazd komunikacja miejską
Dużo bezpłatnych miejsc parkingowych 
Implanty marki premium Dentsply Sirona Astra EV
Mikroskop operacyjny Zeiss 
Wygodne fotele prestiżowej marki ADEC

Wyposażenie gabinetu

Klienci o nas