UA-15549805-4

Lek.stom. Artur Poleniewicz

Właściciel gabinetu stomatologicznego ActivDent

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale lekarsko-dentystycznym. W 2005 roku ukończyłem studia medyczne. Od 2009r. specjalizowałem się w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku będąc wychowankiem wybitnych postaci z tej dziedziny chirurgii Pana prof. dr hab. med. Adama Włodarkiewicza oraz Pani dr hab. med. Barbary Drogoszewskiej.

W 2018 roku zdałem egzamin państwowy uzyskując tytuł specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej. Oprócz pracy w szpitalu jako lekarz, byłem również wieloletnim nauczycielem akademickim w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo –Twarzowej i Stomatologicznej w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jednocześnie prowadziłem własną działalność, gdzie pracowałem jako lekarz stomatolog oraz chirurg. Współpracuję z wieloma prestiżowymi Gabinetami stomatologicznymi jak i większymi Klinikami, gdzie konsultuję pacjentów oraz wykonuję zabiegi chirurgiczne oraz leczenie implantoprotetyczne.

Wieloletnie doświadczenie, własne obserwacje, wnioski, przemyślenia, zaobserwowane błędy jak i zalety pozwoliły mi stworzyć własną autorską praktykę ActivDent. W tym właśnie miejscu pragnę stworzyć placówkę mniejszych rozmiarów, bez przypadkowych osób, gdzie Pacjent i jego leczenie jest w centrum mojego zainteresowania.

Aby zapewnić Pacjentom usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowocześniejszymi standardami, wciąż podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. Biorę udział w licznych szkoleniach podyplomowych oraz specjalistycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą w wiodących ośrodkach implantologicznych m.in. w Polsce, Paryżu, Barcelonie, Monachium czy Rzymie.

Moją największą pasją zawodową, jest implantologia, chirurgia stomatologiczna, szczękowo – twarzowa oraz ortognatyczna. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi przeprowadzać najbardziej skomplikowane i złożone zabiegi chirurgiczne oraz implantologiczne w zakresie jamy ustnej.

Do swojej pracy podchodzę bardzo profesjonalnie i nie akceptuję półśrodków. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i zadowolenia Pacjenta. Pracuję na zaawansowanym, nowoczesnym sprzęcie, a materiały oraz systemy implantologiczne stosowane podczas leczenia są najwyższej jakości.

Do pacjenta podchodzę w myśl zasady: „Leczę tak, jak sam chciałbym być leczony”. Wiem jak ważne jest zaufanie w Gabinecie, dlatego najpierw dokładnie i wnikliwie słucham oczekiwań swoich Pacjentów. Następnie wyczerpująco wyjaśniam wszelkie wątpliwości związane z leczeniem. Zabiegi są precyzyjnie planowane w oparciu o tomografię 3D, w którą wyposażony jest nasz Gabinet.

Procedury chirurgiczne przeprowadzam w sposób zupełnie bezbolesny, w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pozwala mi to uzyskać piękny i zdrowy uśmiech Pacjentów a to daje mi pełną satysfakcję zawodową.

Jak to powiedział kiedyś Walt Disney:

Sposobem na zaczęcie jest skończenie
mówienia i podjęcie działania

Zapraszam do mojej autorskiej praktyki na pierwszą konsultację

– Artur Poleniewicz

Nasz zespół

Lek. stom. Artur Poleniewicz
Właściciel gabinetu stomatologicznego ActivDent

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Czytaj więcej

Zakres leczenia:
– Implantologia
– Chirurgia
– Protetyka stomatologiczna
– Endodoncja mikroskopowa
– Implantoprotetyka

Czytaj więcej
Artur Poleniewicz - ZnanyLekarz.pl Artur Poleniewicz - ZnanyLekarz.pl

Lek. stom. Leszek Kobusiński

Stomatologia zachowawcza
Endodoncja mikroskopowa
Protetyka stomatologiczna

Czytaj więcej

Już od najmłodszych lat zamiłowanie do medycyny oraz radość z niesienia pomocy zadecydowały o podjęciu i ukończeniu przez doktora Leszka kierunku lekarsko-dentystycznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach warsztatach i konferencjach, szczególnie w dziedzinie protetyki i endodoncji.
W codziennej pracy dąży do perfekcji a największą radość sprawia mu szczery uśmiech Pacjenta.
W życiu codziennym, podobnie jak w gabinecie, nie unika wyzwań, stara się być dla innych i nieść uśmiech.
W wolnym czasie ciągle planuje nowe podróże, uwielbia wspinaczkę i rowerowe wyprawy.

Czytaj więcej
Leszek Kobusiński - ZnanyLekarz.pl Leszek Kobusiński - ZnanyLekarz.pl

Lek. stom. Łukasz Garbacewicz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Czytaj więcej

Specjalista z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, potwierdzonym Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na wydziale lekarsko-dentystycznym. Od 2009 roku pracownik Kliniki Otolaryngologii z oddziałem Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Od 2015 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie sekretarz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Współautor kilku publikacji naukowych. Pełnił rolę eksperta przy Ministrze Zdrowia przy opracowywaniu map potrzeb zdrowotnych dla stomatologii w Polsce.

Wykonuje między innymi dłutowania zatrzymanych zębów, zabiegi implantologiczne i odbudowy kości, ekstrakcje zębów i inne zabiegi w zakresie chirurgii jamy ustnej. Dodatkowo usuwanie oraz plastyka zmian i znamion na skórze twarzy i szyi. W codziennej pracy zajmuje się także urazami i onkologią w obrębie części twarzowej czaszki, zębopochodnymi stanami zapalnymi oraz chirurgią skóry twarzy i szyi (dermatochirurgią). Wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu i poradni przyszpitalnej pozwala na diagnozowanie i leczenie szerokiego spectrum chorób z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej. m.in. wczesne wykrywanie zmian nowotworowych.

Czytaj więcej
Łukasz Garbacewicz - ZnanyLekarz.pl Łukasz Garbacewicz - ZnanyLekarz.pl

Lek. stom. Oktawia Bartos (Bagińska)

Stomatologia zachowawcza
Endodoncja mikroskopowa
Medycyna estetyczna

Czytaj więcej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą dorosłych i dzieci, stomatologią estetyczną i leczeniem kanałowym. Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu mikroskopu zabiegowego.  Swoje zainteresowania skupia również wokół periodontologii – dziedziny stomatologii zajmującej się chorobami przyzębia i błon śluzowych. Obecnie jest w trakcie Curriculum periodontologicznego. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i anty-aging. Posiadana wiedza i umiejętności pozwalają na holistycznie spojrzenie  na Pacjenta, a wykonywane zabiegi podkreślają naturalną urodę. 

Czytaj więcej

Lek. stom. Dorota Jabłonowska

Specjalista ortodoncji

Czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Po latach zdobywania doświadczenia z różnych dziedzin stomatologii swój dalszy rozwój ukierunkowała na ortodoncję.  Ukończyła staż specjalistyczny z ortodoncji we Wrocławiu i uzyskała tytuł specjalisty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach, aby zapewnić Pacjentom jak najlepszą opiekę. Prywatnie miłośniczka długich spacerów z psem, górskich wędrówek i fotografii.

Czytaj więcej

Aldona Zalewska

Higienistka stomatologiczna

Czytaj więcej

Dyplomowana higienistka oraz doświadczona asystentka stomatologiczna. Wieloletnia praca w tym zawodzie pozwala jej na asystowanie na najwyższym poziomie przy zabiegach zarówno ze stomatologii zachowawczej jak i przy zaawansowanych zabiegach chirurgicznych oraz implantologicznych. Z zaangażowaniem i precyzją dba o higienę naszych Pacjentów wykonując zabiegi profilaktyczne oraz wybielania. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pracy i ludzi.

Czytaj więcej

Karolina Szatanek

Higienistka stomatologiczna

Czytaj więcej

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z doświadczeniem w zakresie higieny oraz pracy z lekarzem. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem i uśmiechem.  Zadowolenie i uśmiech Pacjentów to dla niej największa nagroda, a także motywacja do dalszej pracy.

Czytaj więcej

Monika Jurek

Higienistka stomatologiczna

Czytaj więcej

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Bardzo lubi swoją pracę i wykonuje ją z pasją. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, ma niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, co przekłada się na zadowolenie Pacjentów i atmosferę w zespole. Satysfakcję przynosi jej czynne uczestnictwo w zabiegach stomatologicznych ale przede wszystkim uśmiech i zadowolenie Pacjentów.

Czytaj więcej

Agnieszka Pszenna

Manager Gabinetu ActivDent
Elektroradiolog

Czytaj więcej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Elektroradiologia oraz Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku Dietetyka.
Aktywnie uczestniczyła w procesie powstawania Gabinetu ActivDent. Zajmuje się organizacją pracy Zespołu, dokumentacją, marketingiem, tworzeniem i egzekwowaniem procedur. Jest też odpowiedzialna za obsługę Pacjentów, oraz wykonywanie zdjęć RTG oraz Tomografii Komputerowych.
Wieloletnie doświadczenie, które zgromadziła podczas pracy w największych Klinikach i Gabinetach Stomatologicznych w Trójmieście, pozwalają jej na skupieniu się na potrzebach Pacjentów oraz współpracowników, a także na stałym rozwoju Gabinetu.
Liczne kursy i szkolenia z branży stomatologicznej, obsługi pacjenta, a także marketingu w których uczestniczyła powodują, że w naszym Gabinecie Pacjent może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Prywatnie ceni sobie czas w gronie najbliższych, podróże oraz dobre książki.

Czytaj więcej

Karolina Kwiecińska

Rejestratorka medyczna

Czytaj więcej

Dotychczasowe zdobyte doświadczenie pozwala jej na profesjonalną i kompleksową obsługę Pacjentów Gabinetu ActivDent. Odpowiada za sprawne umawianie wizyt oraz koordynacje kalendarza pracy lekarzy. Z uśmiechem wita pacjentów i dba o to, aby każdy w naszym Gabinecie czuł się wyjątkowo. Z zaangażowaniem wsłuchuje się w Państwa potrzeby, po to by ulepszyć pracę Gabinetu na wielu płaszczyznach. Prywatnie miłośniczka sportów zimowych i wycieczek rowerowych. Lubi odkrywać nowe smaki na kulinarnej mapie Polski a jej pasją jest home staging i aranżacja wnętrz.

Czytaj więcej
Tysiące wyleczonych pacjentów
Tysiące zadowolonych pacjentów 
Leczenie bez bólu
Nowoczesny sprzęt
Kompleksowe leczenie
Dogodny dojazd komunikacja miejską
Dużo bezpłatnych miejsc parkingowych 
Implanty marki premium Dentsply Sirona Astra EV
Mikroskop operacyjny Zeiss 
Wygodne fotele prestiżowej marki ADEC

Wyposażenie gabinetu

Klienci o nas