UA-15549805-4

Implanty zębowe

W obecnych czasach implanty, to najlepszy „zamiennik” brakującego zęba jaki możemy zaproponować pacjentom. To uzupełnienie, które wielokrotnie pozwala zrezygnować z dokuczliwych protez czy szlifowania zdrowych zębów pod mosty protetyczne.

W przypadku braków zębowych, nawet tych pojedynczych, dochodzi do licznych zmian w zgryzie oraz otaczających tkankach miękkich i twardych. Zanik kości również w sąsiadujących zębach, defekt estetyczny i funkcjonalny dziąsła, przemieszczenie zębów okolicznych oraz przeciwstawnych, zmiany w stawach skroniowo-żuchwowych, to jedne z najważniejszych negatywnych skutków występowania braków zębowych.

W naszym gabinecie oferujemy Państwu nowoczesne  systemy implantologiczne marki Premium, które od wielu lat istnieje na rynku oraz mają liczne doniesienia naukowe z całego świata świadczące o doskonałości tego systemu.

Dowodem na to jest gwarancja producenta na produkt jakim jest implant oraz komponenty protetyczne w postaci tytanowych łączników indywidualnych. Na to wszystko otrzymują Państwo certyfikat jakości i gwarancyjny.

Sam implant to nie wszystko. Zabieg implantacji wykonywany jest przez doświadczonego specjalistę chirurgii szczękowo-twarzowej lekarza stomatologa Artura Poleniewicza, który ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie stomatologii zabiegowej.

Zabiegi planowane są w oparciu o badanie radiologiczne tomografem komputerowym 3D Carestream Kodak w który również wyposażony jest gabinet ActivDent.

Zabieg implantacji jest ściśle zaplanowaną i bezbolesną procedurą, która polega na wprowadzeniu tytanowego implantu czyli odpowiednika korzenia zęba. W kolejnym etapie na tak zbudowanym fundamencie odbudowujemy pojedyncze braki zębowe koronami porcelanowymi.

W przypadku licznych braków proponujemy szereg rozwiązań protetycznych opartych na implantach, tak aby dostosować możliwości, potrzeby oraz zapewnić ostateczny pożądany efekt jakim jest szeroki i zdrowy uśmiech.

Wszystkie zabiegi są wcześniej wnikliwie analizowane i planowane na wizytach konsultacyjnych.

Komputerowe programy do nawigacji, w które również jesteśmy wyposażeni dodatkowo pomagają w bezbłędnym wprowadzeniu implantu. Pacjenci mają możliwość swobodnego zadawania pytań aż do rozwiania wszelkich wątpliwości.

Zawsze omawiamy różne rozwiązania, tak aby nasi Pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa i współtworzenia ostatecznego efektu terapeutycznego co jest dużym gwarantem sukcesu.

Zapraszamy na pierwszą konsultacje.

Zastanawiasz się dlaczego zdecydować się na implanty akurat w ActivDent ?

Odpowiedź jest taka :

  • Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i nie będziemy się na Tobie uczyć jak zakładać implanty
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w implantologii 
  • Posiadamy sprzęt z najwyższej światowej półki 
  • Implanty są marką premium i posiadają dożywotnią gwarancję producenta
  • Każdy zabieg jest wcześniej skrupulatnie planowany i omawiany
  • Zabiegi przeprowadzane są w spokojnej atmosferze
  • Każdy zabieg to przemyślane i zaplanowane ruchy o minimalnej traumatyzacji tkanek – dlatego gojenie jest szybkie i z ograniczoną ilością powikłań do minimum

Odpowiadając na najważniejsze i najczęstsze pytanie chcemy powiedzieć :   „ Tak, nic nie będzie bolało”

Umów się na wizytę już dziś

Skorzystaj z formularz kontaktowego aby umówić się na wizytę

Formularz kontaktowy

Klienci o nas